Obecnie dodawanie ogłoszeń na portalu www.doktorszuka.pl jest DARMOWE do odwołania. Czas trwania każdego ogłoszenia wynosi 365 dni. W przyszłości dodawanie ogłoszeń będzie płatne. Płatność za umieszczenie ogłoszenia jest pobierana na ostatnim etapie dodawania ogłoszenia i jest ona jednorazowa. Możliwy jest zakup pakietu ogłoszeń do wykorzystania bez limitu czasowego. Możliwy jest też zakup pakietu VIP, czyli możliwości dodania nielimitowanej liczby ogłoszeń, ale z miesięcznym limitem czasowym

Aktualny cennik:

ogłoszenie w dziale PRACA:

1 ogłoszenie – 0,00 zł

3 ogłoszenia – 0,00 zł

5 ogłoszeń – 0,00 zł

10 ogłoszeń – 0,00 zł

ogłoszenie w dziale WYDARZENIE

1 ogłoszenie – 0,00 zł

5 ogłoszeń – 0,00 zł

10 ogłoszeń – 0,00 zł

ogłoszenie w dziale  LOKAL/ MIESZKANIE

1 ogłoszenie – 0,00 zł

2 ogłoszenia – 0,00 zł

ogłoszenie w dziale SPRZĘT

1 ogłoszenie – 0,00 zł

2 ogłoszenia – 0,00 zł

ogłoszenie w dziale GABINET/ PRZYCHODNIA

1 ogłoszenie – 0,00 zł

ogłoszenie w dziale WSPÓLNIK/ BIZNES

1 ogłoszenie – 0,00 zł

pakiet VIP

nielimitowana liczba ogłoszeń w ciągu miesiąca – 0,00 zł

Pakiet VIP - Odkryj pełną swobodę reklamowania się przez 30 dni!

Chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości naszego serwisu ogłoszeniowego? Wybierz Pakiet VIP, który daje Ci nieograniczoną liczbę ogłoszeń przez 30 dni! Bez żadnych ograniczeń i limitów, możesz promować swoje produkty, usługi, oferty pracy czy wydarzenia tak często, jak tylko chcesz. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, agencji rekrutacyjnych, organizatorów wydarzeń i wszystkich, którzy chcą dotrzeć do jak największej liczby osób.

W ramach Pakietu VIP otrzymasz dostęp do wszystkich funkcji naszego serwisu, które pomogą Ci w efektywnym i skutecznym promowaniu Twoich ogłoszeń. Nie musisz się martwić o dodatkowe opłaty za kolejne ogłoszenia – w ciągu 30 dni możesz publikować ogłoszenia tak często, jak tylko chcesz.

Wybierz Pakiet VIP i ciesz się swobodą i elastycznością w reklamowaniu się przez cały miesiąc. Niech Twoje ogłoszenia docierają do szerokiego audytorium i osiągnij jeszcze większy sukces w swojej działalności!

OKAZJA

Pakiet VIP

999 / miesiąc
  • Nielimitowana liczba ogłoszeń w okresie 30 dni
  • Wyróżnienie 60 dni od dnia opublikowania

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.